2GZ

2GZ ,,Słoneczna Gromada" z Brodnicy Górnej zaczęła zdobywać sprawność zespołową Strażak.

Wyruszyła więc do Remizy OSP w Brodnicy Górnej, a tam spotkała się z ochotnikiem strażakiem A. Rybakowskim, z którym przeprowadziła wywiad na temat ciężkiej i niebezpiecznej pracy strażaka. Zuchy oglądały sprzęt strażacki i ubiór strażaka. Przymierzały hełmy. Próbowały szybko i sprawnie wejść do strażackiej łodzi. Nawet trochę nawdychały się dymu - zapamiętają, że strażacy pracują w maskach przeciwgazowych. Szczególną atrakcją dla zuchów i drużynowej była przejażdżka strażackim wozem przy sygnale syreny.

Dziękujemy druhu strażaku. {#laugh}

Zdjęcie0072 2

Zdjęcie0073 2

Zdjęcie0076 2Zdjęcie0077 2

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

POMORSKIE

POMORSKIE-kolor-RGB

 

Samorzad Wojewodztwa Pomorskiego monochrom-poziom-prawa-2012-RGB-NIE DO DRUKU

 unnamed

images4

                            Podaruj 1%

                                     swojego podatku

       Harcerzom z Hufca Kartuzy!

        KRS 0000273799

czuwaj

colour style colour style colour style colour style