Rozkaz 1 czerwca 2017

Związek Harcerstwa Polskiego                                          Gdańsk, 1 czerwca 2017 r.

Komendant Gdańskiej Chorągwi

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej

Rozkaz L.13 /2017

1. ZARZĄDZENIA I INFORMACJE

1.2. Informacje

1.2.1. Informuję o Uchwale Komendy Chorągwi Gdańskiej ZHP nr 14/2017 z dnia 31 maja 2017 r. w sprawie zwołania zbiórki wyborczej w rejonie hufców nr 5, która odbędzie się o godz. 10:00
24 czerwca 2017 r. w Domu Harcerza w Gdańsku. Treść dokumentu dostępna jest na stronie www.gdanska.zhp.pl.

1.2.2. Informuję, że Komendant Chorągwi Gdańskiej ZHP wydał KOMUNIKAT HARCERSKIEJ AKCJI LETNIEJ i ZIMOWEJ z dnia 16 maja 2017 r. obowiązujący w okresie wakacji letnich w 2017 r. Komunikat dostępny jest na stronie www.gdanska.zhp.pl

3. CHORĄGIEW

3.4. Mianowania na funkcje

3.4.1. Mianuję pełnomocników Komendanta Chorągwi ds. HAL 2017:

hm. Tomasz MICHAŁOWSKI

hm. Agnieszka ŚWIĘCICKA

hm. Marek BORACZYŃSKI

hm. Anna STĘPKOWSKA

4. ROZWIĄZANIA I POWOŁANIA SZTABÓW, KOMISJI, KOMEND KURSÓW

4.1. Rozwiązywanie i powoływanie sztabów

4.1.2. Rozwiązuję sztab Wiosennej Zbiórki Kadry, która odbyła się w terminie 31 marca – 1 kwietnia 2017 r.:

hm. Agnieszka ŚWIĘCICKA                          - komendantka

phm. Karolina KORNAS                  - z-ca komendantki

phm. Natalia BŁOŃSKA

phm. Zofia CEBULA

phm. Aleksandra GOLECKA

phm. Adrian ŁUKASZEWSKI

phm. Weronika NADZIKIEWICZ

5. MIANOWANIA INSTRUKTORÓW

5.1. Zamknięcie próby na stopień harcmistrzyni/harcmistrza

5.1.1. Na wniosek Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 10 maja 2017 r. zamykam próbę i przyznaję stopień harcmistrza:

phm. Damianowi BRIEGMANN - Hufiec Czarna Woda

- opiekunka próby: hm. Anna DEPTUŁA

5.2. Otwarcie próby na stopień harcmistrzyni/harcmistrza

5.2.1. Na wniosek Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 10 maja 2017 r. otwieram próbę na stopień harcmistrzyni:

phm. Karolinie RADZISZOWSKIEJ - Hufiec Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa

- opiekunka próby: hm. Weronika PYDA-LEDWOŃ

5.2.2. Na wniosek Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 31 maja 2017 r. otwieram próbę na stopień harcmistrza:

phm. Jakubowi KNOBELSDORF - Hufiec Ziemi Słupskiej

- opiekun próby: hm. Jacek GRZEBIELUCHA

5.8. Inne

5.8.1. Na wniosek Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 31 maja 2017 r. zmieniam opiekunkę próby na stopień podharcmistrzyni pwd. Mai WENSIERSKIEJ – Hufiec Wejherowo: z hm. Zofii WYSOCKIEJ na hm. Annę STĘPKOWSKĄ.

10. PRZYDZIAŁ SŁUŻBOWY

10.3 Zmiana przydziału służbowego

10.3.1. Na podstawie Uchwały Głównej Kwatery ZHP nr 193/2017 z dnia 9 maja 2017 r. w sprawie  „Regulaminu spraw członkowskich ZHP” informuję o zmianie przydziału służbowego hm. Justyny SIKORSKIEJ z GK ZHP do Chorągwi Gdańskiej ZHP.

13. ODZNACZENIA, POCHWAŁY, WYRÓŻNIENIA

13.1. ODZNACZENIA

13.1.1. Przyznaję Odznakę Przyjaciel Chorągwi Gdańskiej ZHP:

Pani Ewie MAJROWSKIEJ             - Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Nasza Szkoła"                                                                        z Przedszkolem

13.1.2. Przyznaję Honorową Odznakę „Zasłużony Instruktor Chorągwi Gdańskiej ZHP”:

nr 400    phm. Robertowi PASYMOWSKIEMU          - Hufiec Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa

nr 401    hm. Monice GLEWICZ-KATA                      - Hufiec Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa

13.3. WYRÓŻNIENIA

13.3.1. Serdecznie dziękuję za organizację Wiosennej Zbiórki Kadry w terminie 31 marca – 1 kwietnia 2017 r.:

phm. Natalii BŁOŃSKIEJ

phm. Zofii CEBULI