Tajfuny Wycieczka harcerska

W Hufcu Kartuzy jest wiele drużyn, które prężnie działają. Jedną z nich jest drużyna Tajfuny działająca przy sierakowickim gimnazjum. Jej drużynowym jest Witold Sildakt wspaniały przewodnik, miłośnik przyrody i historii. Tym razem wspaniałe chwile przeżył wraz z harcerzami na wycieczce na południu Polski. Druh Witek chciał, aby bliżej poznali otaczający świat podczas edukacyjnej podróży w góry i tak się stało. Harcerze mieli szansę powędrować po górskich szlakach, spróbować regionalnych dań oraz pogwarzyć z prawdziwymi góralami.    

 

 Lato zbliża się wielkimi krokami a słoneczne dni zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu pośród gór, tylko szkoda, że Wszystko co dobre kiedyś się kończy! 2

czytaj więcej

http://www.gimnazjum-sierakowice.webd.pl/start/news.php?readmore=1595

pwd. Joanna G.

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kącik muzyczny

 unnamed

images4

                            Podaruj 1%

                                     swojego podatku

       Harcerzom z Hufca Kartuzy!

        KRS 0000273799

czuwaj

colour style colour style colour style colour style