Perła Kaszub

 

Kapituła XVII edycji „Perła Kaszub” wyróżniła Hufiec ZHP Kartuzy Listem Gratulacyjnym z okazji 90-lecia działalności harcerstwa w Kartuzach

Czytaj więcej...

90.rocznica działalności Hufca ZHP

Harcerzem jest się przez całe życie. 90. rocznica działalności  Hufca ZHP Kartuzy.

 

8 grudnia odbyło się ostatnie wydarzenie uświetniające 90 lecie powstania Hufca ZHP Kartuzy, w którym uczestniczyli harcerze młodsi i starsi.

Czytaj więcej...

XII Złaz Drużyn

XII ZŁAZ DRUŻYN HUFCA ZHP W PIERSZCZEWIE.

21października 2017 r.,  w deszczowa sobotę,  w Pierszczewie odbył się  XII Złaz Drużyn Hufca ZHP Kartuzy, w którym wzięły udział: 3 DHNS „Szare Stegny” z Kartuz, 5 DH „Leśni” z Somonina,

Czytaj więcej...

VIII Rajd Remus

e Ostatni weekend września był czasem pełnym przygód dla zuchów, harcerzy i harcerzy starszych i wędrowników podczas VIII Harcerskiego Rajdu Kaszubskiego „Remus”, którego komendę stanowili:

Czytaj więcej...

Uchwały 5/17

Uchwała Komendy Hufca ZHP nr 5/08/2017 z dnia 28 sierpnia 2017 r.

 

w sprawie proponowanej wysokości podstawowej składki członkowskiej

Hufca ZHP  Kartuzy w okresie 01.10.2017r. 31.12.2018r.

 

 

1.Komenda Hufca ZHP Kartuzy działając na podstawie Uchwały nr 47/XXXVIII Rady Naczelnej ZHP z dnia 4 grudnia 2016, postanawia:

1.Po odbyciu konsultacji z drużynowymi Hufca Kartuzy oraz zaciągnięciu opinii Komisji Rewizyjnej Hufca wnioskuje do Rady Chorągwi Gdańskiej o udzielenie ulgi wszystkim członkom ZHP z przydziałem służbowym do hufca i jednostek podrzędnych – wysokość składki (7,00 zł), w tym: 1,00 zł dla drużyn Hufca ZHP Kartuzy,  2,00 zł dla Hufca ZHP Kartuzy.

 

Realizując zadania  Komenda Hufca ZHP Kartuzy otrzymuje wsparcie rzeczowe lub dofinansowanie celowe na realizację podjętych działań od Burmistrza Gminy Kartuzy i Starosty Powiatu kartuskiego i wójtów gmin , w których działają drużyny. Gromady i drużyny hufca otrzymują także wsparcie rzeczowe (np. materiały papiernicze i biurowe) od przyjaciół harcerstwa.

 

 

 

Komendant Hufca ZHP Kartuzy

phm. Małgorzata Szadkowska

 

 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kącik muzyczny

 unnamed

images4

                            Podaruj 1%

                                     swojego podatku

       Harcerzom z Hufca Kartuzy!

        KRS 0000273799

czuwaj

colour style colour style colour style colour style